Widoczne strefy uszkodzeń wewnętrznych oraz pozioma szczelina przełomu dochodząca do brzegu torebkowego

Witam.BARDZO PROSZĘ O POMOC CO W TEJ SYTUACJI ZROBIĆ. Wyniki z MR wykazały: 1.Płyn widoczny w kaletce nadrzepkowej grubości do 7 mm. 2.Róg przdniej łąkotki bocznej widoczne strefy uszkodzeń wewnetrznych oraz pozioma szczelina przełomu dochodzaca do brzegu torebkowego. 3. Widoczny obrzęk szpiku w zakresie kłykcia bocznego kości piszczelowej co swiadczy o mikrozłamaniach i złamaniach beleczek kostnych. 4.Tendencja do przyparcia bocznego rzepki. ACL,PCL, poboczne piszczelowe i strzałkowe prawidłowe

Szanowny Panie, jeżeli objawy kliniczne (badanie Pana) są zgodne z opisem badania NMR to będzie Pan wymagał leczenia operacyjnego - artroskopii stawu kolanowego. Zadecyduje o tym ortopeda po zbadaniu Pana. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.