Widoczny koloid, przemieszany z dużą ilością kwasochłonnej treści

co oznacza : w rozmazach widoczny koloid,przemieszany z dużą ilością kwasochłonnej treści z obecności a pojedynczych histiocytów,kom.pecherzykowe(normotypowe)leżace w pojedynczo-rozmazy ubogokomórkowe

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od tego o jakim rozmazie mówimy, Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.