Widoczny obszar zaburzenia architektoniki, nieco hypoechogeniczny

Witam, mam 22l od 2mc kłuje mnie lewa pierś do łopatki, boli ręka,żebra i noga tylko po lewej stronie.Opis usg: obie piersi z nasiloną dysplazją,bez zm. ogniskowych, w lewym sutku na godz.12 w miejscu tkliwego zgrubienia widoczny obszar zaburzenia architektoniki, nieco hypoechogeniczny wym. 13,8x10mm,BIRADS4.Węzły, p.mlekowe w normie.Skierowano mnie na mammotomię.Radiolog mowi że brzydko to wygląda i nie wie co to może być. Nie jestem obciążona genem BRCA1.Proszę o pomoc.

Na podstawie takiego opisu USG piersi nie można postawić jakiejś konkretnej diagnozy. Na pewno zmiana wymaga głębszej diagnostyki czyli pobrania jej celem oceny w badaniu histopatologicznym i dopiero wynik badania histopatologicznego pozwoli postawić odpowiednią diagnozę i ustalić dalszy sposób postępowania.