Widzenie przez mgłę a niedoczynność tarczycy

Dzień dobry. Mam 21 lat od roku choruje na niedoczynność tarczycy. Problem moj jest taki, że od paru tygodni odczuwam dyskomfort w oczach wspomne równiez o tym, że od 10 lat nosze okulary, a od trzech lat mam astygmatyzm. Mam takie wrażenie jak ściągam okulary, że lewe oko mam za mgłą i widze gorzej niż na prawym i czasem mam tak, że na prawym oku mam mgłę nie wiem z czego to wynika. Odczuwam tez bóle oka, rzadko też boli mnie głowa chyba, że od karku bo mam skrzywienie nie mam pojecia co robic

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do okulisty, który po przeprowadzeniu odpowiednich badań postanowi co zrobić dalej. Może warto skontrolować glikemię również.