Wiek ciążowy a termin zapłodnienia

Jak należy policzyć dokładnie zapłodnienie od wieku ciążowego.Na ostatnim badaniu usg 21.04.2015 r GA-13w3d+-8d CRL 7.21 cm,ostatnia miesiączka 8.01.2015 sex bez zabezpieczenia uprawiałam 6 dnia cyklu 13 stycznia czy wtedy mogło dojsc do zapłodnienia ostatni cykl 27 dni.Prosze o odpowiedz

Piotr Pilarski

Jeśli później nie współżyła Pani to najprawdopodobniej wtedy doszło do zapłodnienia.

Pozdrawiam.