Wiek ciąży i ustalenie terminu poczęcia

Witam mam takie pytanie kochalam sie z chlopakiem 15 stycznia a 26 dostalam okres i 30 robialam test ciazowy i wyszed negatywny potem bylam u lekarza 3.03 i z om lekarz wyliczyl mi ciaze na 5 tyg i dwa dni potem bylam 16.03 i z om mialam 7tyg i 2 dni a z usg 6tydz 5 dni moje takie pytanie czy nawet zaszlka bym po 15 stycz czy usg by pokazalo starsza ciaze na usg nawet jak krwawilam prosze o pilna odpowiedz bo tylko dzis mam dostep do internetyu a to dla mnie bardzo wazne

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od tego kiedy były kolejne stosunki płciowe? Po za tym należy poznać wcześniej miała Pani regularne miesiączki czy nie? Proponuję kierować się wyliczeniem z pierwszego USG.