Termin miesiączki a ciąża

Witam ma taki problem 28 grudnia mialam okrs kochalam sie z partnerem 15 stycznia 25/26 stycznia dostala okres 4 dniowy nie pamietam dokladnie jaki byl od 28 stcznia do 10 lutego kochalam sie z przerwami o to moje pytanie 03.03.bylam u lekarza i od om bylam w 5 tyg 2 dniach gs 11,7mm kolejna wizyta 16.03 od om 7tyg 1 dzien a z usg 6 tydz 6dni gs 22mm crl 8mm kolejna wizyta 16.04 z om 11tyg 4 dni a z usg12tyg5dni crl 57mm. Moje pytanie mniej wiecej kiedy moglam zajsc w ciaze styczen czy luty?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie można tego teraz określić czy było to 31 stycznia czy 1 lutego, czy też innych przybliżonych dniach. Należy kierować się wiekiem ciąży z ostatniej miesiączki, a przy nieregularnych cyklach konieczne jest kierowanie się wynikiem I USG.