Wielki siniec i pęknięcie skóry po ugryzieniu przez psa

Witam. Dwa tygodnie temu pies ścisnął mnie zębami za rękę,w wyniku czego miałam wielkiego sińca a skóra pękła ( a nie została rozerwana zębami). Zlałam to wodą utlenioną. Zagoiło się szybko,ale teraz w tym miejscu mam lekkie zgrubienie,które lekko pobolewa. Dlaczego tak jest i co z tym zrobić? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Na odległość W-wa - Stargard nie jestem w stanie powiedzieć nie badając Pani! Proszę koniecznie zgłosić się do najbliższego SOR-u! zż