Wielokomorowa zmiana torbielowata na rzucie przydatków w wyniku rezonansu

Witam,dostałam wynik rezonansu (robiony przez podejrzewana przepuklinę),na którym oprócz problemów z kręgosłupem napisano "na rzucie przydatków po prawej stronie wielokomorowa zmiana torbielowata,największy z torbieli ok 40mm.Ślad płynu w zatoce Douglasa." Zapisałam się do ginekologa na 30.01 (dziś 21).Czy to coś poważnego?Szukać prywatnie szybszej wizyty?i co wynik dla mnie oznacza?Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Proszę wykonać badanie USG. Najpewniej w badaniu opisano torbiele jajnika prawego. Raczej nie ma potrzeby wcześniejszej wizyty u ginekologa.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć, należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się szybciej na wizytę u ginekologa.