Wieloodłamowe złamanie pięty i zespolenie śrubami

7 m-cy temu wieloodlamowego złamania pięty, zespolono 11 śrubami i 2 blachami. Rana się nie goiła na dlugosci ok 5cm, po 6 m-cach lekarz postanowil usunac metal. Caly czas saczyl sie z rany zolty płyn. Wyjmując śruby lekarz oczyścił kość, podobno była czarna.Po 14 dniach zdjęto szwy i rana sie rozeszła. Zrosła sie do tego samego etapu, rana jest głeboka, bo lekarz ją wyłyżeczkował i coraz mocniej wycieka plyn. teraz jest m-c po operacji i nie widac perpektywy. Lekarz każe leżeć z nogą w górze.

Witam. Niestety nie ma innej rady. Złamana kość jest wyjściowo słabo ukrwiona - z tego wynika gorsze gojenie tego typu złamań. Tu zapewne infekcja pogorszyła sprawę.