Wielopoziomowo protruzje materiału pierścieni włóknistych
Witam .Co oznacza ; wielopoziomowo protruzje materiału pierścieni włóknistych w obręb kanału kręgowego , powodujące ograniczenie wymiaru strzałkowego do 10 mm , na poziomie C-5 ,C-6 centralna przepuklina jądra miażdżystego , modelująca worek oponowy. Opis rezonansu . Z góry dziękuję.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.