Wirus Herpes Simplex typu 1/2 i wynik przeciwciał IgM i IgG

(HSV) (ICD-9);(F65) Przeciwciala w kl. lgM 0.20 Ratio wynik ujemny <0,8 wynik watpliwy 0,8-,1,1 wynik dodatni >1,1 (HSV) (ICD-9; F64) Przeciwciala w kl. lgG 3,50 Index wynik ujemny <0,8 index wynik watpliwy 0,8-1,1 index wynik dodatni >1,1 index martwie sie poniewaz kremy nie dzialaja a infekcje wracaja...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania wskazuje na przebytą infekcję. Niemniej jednak warto udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.