Co oznacza jasnozielona wydzielina z dróg rodnych?

Witam serdecznie! Od jakiegoś czasu miewam bóle brzucha z lewej strony. Wydaje mi się, że to może być jajnik, ale nie jestem pewna. W czwartek rano zauważyłam dziwną jasnozieloną wydzielinę z krwią. Trochę się zaniepokoiłam tym zielonym "czymś", ale szybko sobie wytłumaczyłam, że to pewnie miesiączka. Sprawdziłam później w kalendarzyku i się okazało, że na okres troszkę za wcześnie. Dzisiaj pojawiło się również pieczenie wewnątrz i na zewnątrz. Co to może być?

Witam serdecznie! Zielona wydzielina jest bardzo niepokojącym objawem nasilonego zakażenia dróg rodnych. Bóle podbrzusza i objawy dyzuryczne (świąd, pieczenie) jedynie potwierdzają wstępne przypuszczenia. W obecnej sytuacji wskazana jest pilna wizyta u ginekologa, w celu jak najszybszego rozpoczęcia leczenia. Pozdrawiam