Wizyta u endokrynologa a odpowiednie badania

Witam! Chcę przygotować niezbędne wyniki badań na wizytę u doktora endokrynologa, by zaoszczędzić czas. Mam zbyt wysokie TSH i pomimo zwiększania dawki euthyrox, TSH nie spada wystarczająco. Dowiedziałam się, że do prawidłowej diagnozy niedoczynności tarczycy nie wystarczy tylko TSH, lecz T4, T3, fT3, fT4, aTPO, TG. Ponadto badania podwzgórza, przysadki oraz nadnerczy, gdyż wszystkie te organy tworzą spójną całość. Bardzo proszę o odpowiedź, czy powinnam wykonać te wszystkie badania. Pozdrawiam.

Na ustalenie leczenia potrzeba czasu bo TSH zmienia się po ok. 3 miesiącach od zmiany dawki leku = spokojne