Wklęsłe sutki a karmienie piersią

Witam. Mój problem jest bardzo wstydliwy. Mianowicie polega o tym, iż mam wklęsłe sutki. Czy da radę to jakoś skorygować? Pytam dlatego, iż słyszałam, że z takim problemem, są trudności z karmieniem piersią a poza tym nie czuje się z tym komfortowo.

proszę o kontakt do mojego kolegi dr Rafała Pabiańczyka - chirurga plastycznego.
Może Pani wysłać pytanie wraz ze zdjęciem na mail: instytut@medyczne-fbi.pl.

Z pozdrowieniami