Wklęsłe sutki a możliwość stosowania Niplette

Chciałam się spytać co mogę zrobić z wklęsłymi sutkami. Słyszałam o NIPLETTE z firmy Avent. Czy to działa na stałe? I czy w ogóle działa? A może są jakieś inne sposoby na to? Czuję się przez to nieatrakcyjnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa, niezbędne jest badanie piersi. wklęśnięte sutki to bardzo niepokojący objaw, chyba że ma Pani tak od okresu dojrzewania...

Magdalena StusiĹska

Wiele zależy od tego w jaki sposób wklęsły jest sutek- ale takie nakładki mogą bardzo pomóc.