Wklęsła brodawka sutkowa u 26-latki

Mam intymne i krępujące pytanie odnośnie brodawki sutkowej. Odkąd pamiętam (od dzieciństwa) mam jedną brodawkę sutkową wklęsłą, drugą mniej. boję się, że w przyszłości mogę mieć problem z karmieniem piersią (póki co nie mam dzieci, ale mam 26 lat), po za tym jest to krępujący defekt kosmetyczny. zakupiłam kiedyś "avent niplette", natomiast na chwilę obecną nie stosuję -chciałam się poradzić czy to w ogóle jest bezpieczne w moim przypadku. co z tym dalej robić?jak leczyć?u jakiego specjalisty?

Magdalena StusiĹska

Wklęsłe brodawki to problem wielu kobiet- często jednak przy takich brodawkach da się karmić dziecko normalnie. Nakładki na piersi mogą pomóc i są bezpieczne.