Właściwy ciężar moczu w ciąży

jestem w ciąży , pytam się 3 raz o swoje wyniki bo wielce specjaliści tu są pyta się o coś to piszą ze wyniki są prawidłowe a to nie prawda np. ciężar właściwy moczu mam 1015g/l a norma jest 1,023–1,035 g/cm3. krwinek białych w moczu nie powinny wystepowac a u mnie wystepuja 3-4wpw bo reszta wynikow jest dobra sprawdzilam razem z internetem

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań mogą wskazywać na infekcję układu moczowego. Odpowiedź na odległość nie zastąpi wizyty u lekarza. Proszę zatem udać się na wizytę.