Włókniak i torbiel w wyniku USG sutka

Witam. Mam 20lat i mam 4 letnie dziecko. Zrobilam usg piersi z czego wynika ze w sutku prawym hypoechogenna zmiana - wlokniak o wym.7×3×7mm. A w sutku lewym torbiel o sr. 4mm. Jesli chodzi o wlokniaka jest pod znakiem zapytania co to moze oznaczac. Czy jest sie czym martwic ?

Witam! Włókniaki tak jak torbiele piersi są zmianami łagodnymi, które nie mają tendencji do przekształcania się w nowotwory złośliwe. Nie ma powodów do niepokoju.