Wyniki USG sutka u 45-letniej kobiety

wyniki usg sutka. skapo unaczyniona o mieszanej echogeniczności zmiana ogniskowa o wym. 9x5, skapo unaczyniona hipoechogeniczna zmiana ogniskowa o wym. 7x3, zmiana ogniskowa o mieszanej echogeniczności o wym. 7x5 w prawym sutku. w lewym sutku skapo unaczyniona zmiana ogniskowa o wym. 4x6 i skąpo unaczyniona hipoechogeniczna zmiana ogniskowa o wym. 4x6mm. węzły chłonne pachowe nie powiększone. Mam pytanie czy są to zmiany nowotworowe i czy musze wykonać dodatkowe badania?

Wymaga Pani systematycznej kontroli u ginekologa lub onkologa zajmującego się leczeniem nowotworami piersi!!! Z tego opisu wynika , że nie ma podejrzenia nowotworu!!! Radzę jednak być pod stałą opieką specjalisty! zż