Włożenie palców do pochwy po dotknięciu płynu preejakulacyjnego

witam! Niecały miesiąc temu uprawiałam z chlopakiem petting. Chłopakowi wydzielił się płyn ejakulacyjny, podczas peetingu nie było penetracji. Martwi mnie to, iz dotknąl on swoja dlonią członka po czym włozył palce do pochwy. Czy możliwia jest ciążą podczas takie dotknięcie? dodam iż mój okres spóźnia się 3 dni. mam bardzo nieregularny cykl w dodatku bardzo się stresuję

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proponuję wykonać test ciążowy, którego wynik będzie już wiarygodny. Rozwieje to Pani wątpliwości.