Wodniste upławy - co to może być?

Witam! Od jakiegoś czasu mam bardzo wodniste białe upławy. Bolą mnie piersi po bokach i po dolnej stronie. Na piersiach zauważyłam po jednej żyle ciągnącej się aż do sutka. Na początku myślałam, że jestem w ciąży i byłam (ogólnie jeszcze jestem) w stresie. Zrobiłam 4 testy ciążowe, równy miesiąc od poprzedniej miesiączki i wyszły negatywne. Wszystkie objawy wskazują na ciąże chyba, że sobie ją wmawiałam. Czy to może być nadżerka? Albo jakaś grzybica? Bardzo się boję. Dodam, że nie dostałam miesiączki w terminie i mam 19 lat. PS - piersi mnie pieką jak jest gorąco (bynajmniej mam takie wrażenie). A do ginekologa idę za 2 tygodnie.

Witam serdecznie.

Opisywane objawy z pewnością wymagają wyjaśnienia. Nieprawidłowa wydzielina pochwowa może wskazywać na infekcję narządów płciowych - między innymi może być to również infekcja grzybicza.
Natomiast nie tłumaczy to opóźnienia miesiączki - na regularnośc cyklu ma jednak wpływ wiele czynników, jak na przykład stres, silne przeżycia, zmian klimatu, zmiany hormonalne.
Odwiedzenie lekarza jest niezbędne.

Jeżeli potwierdzi się infekcyjny charakter zmian wskazane będzie równoczesne leczenie Partnera.
Proszę pamiętać również o zabezpieczeniu podczas współżycia - chroni ono nie tylko przed ciążą, ale również przed wieloma cchorobami przenoszonymi drogą płciową.

Pozdrawiam.