Brak okresu i wodniste upławy

Witam!! Ostatni raz miałam 11 października miesiące, spóźnia mi się prawie 2 miesiące. Do tego mam wodniste uplawy. Sprawiające wrażenie jak bym już dostała okres. 3 dni temu robiłam test ciazowy i wyszedł ujemny. A do lekarza idę 17 grudnia. Proszę o pomoc i odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyczyną braku miesiączki mogą być zaburzenia hormonalne, stres czy niewłaściwa dieta. Upławy mogą sugerować występowanie infekcji. Proszę udać się do specjalisty ginekologa w wyznaczonym terminie.