Wodniste i brązowe upławy

Jestem Kasia mam 19lat. Od kilku dni mam wodniste brązowe upławy. Zadne bole mi nie towarzysza tak wiec skad takie uplawy? Nigdy wczesniej ich nie miala w takim kolorze. 24kwietnia skonczyla mi sie ostatnia miesiaczka. Tak wiec co to moze byc?

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być wiele i bez badania ginekologicznego trudno jest stwierdzić to jednoznacznie, dlatego sugeruję kontakt z ginekologiem.