Trzydniowe bezwonne, wodniste i brązowe upławy

witam! mam 29 lat i trzy miesiące temu byłam na wizycie u ginekologa -po badaniach stwierdził ze wszystko w porządku choć rok temu miałam stwierdzona podwyzszona obecność bakterii mogących powodować raka szyjki macicy ale mój organizm sam sobie poradzil chciałam spytac pytanie co mogą oznaczac trzydniowe bezwonne wodniste z naciekami brązowymi upławy w srodku cyklu? jednorazowe

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane upławy podbarwione krwią mogą być wynikiem nadżerki, infekcji, podrażnienia i innych schorzeń narządu rodnego. Teoretycznie może być to jednak także fizjologiczne plamienie owulacyjne. Gdyby takie plamienie się powtórzyło, sugeruję konsultację ginekologiczną.