Brązowo-czerwone upławy

Dzien dobry, mam 21 lt. ostatnio zauważyłam uplawy w kolorze brazowo-czerwonym wystopily one twa tygodnie po okresie i trwaly 4-5 dni co to moze oznaczac? czy to moze byc cos powaznego ? prosze o pomoc

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, upławy mogą świadczyć o infekcji dróg rodnych. Wskazany jest kontakt z ginekologiem i ew. włączenie leczenia.