Wodnisty i biały śluz oraz częste oddawanie moczu a infekcja

Witam.Stosuję antykoncepcję,w czasie przyjmowania tabletek obserwuję dość duże ilości wodnistego białego śluzu prawie przez cały cykl.Teraz dodatkowo częściej oddaję mocz. Czy to może być jakaś infekcja? Mam akurat Clotrimazolum,ale jestem w trakcie przerwy teraz,za 2 dni powinnam dostać miesiączki.Czy rozpocząć teraz kurację i skończyć gdy przyjdzie krwawienie czy poczekać aż miesiączka ustąpi?Czy globulki mogą wpływać na opóźnienie okresu lub antykoncepcje?Czy mogę współżyć w trakcie kuracji?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją układu moczowo-płciowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Przed wdrożeniem leczenia warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.