Problem podczas oddawania moczu

Od miesiąca mam problemy z oddawaniem moczu boli mnie w podbrzuszu i kiedy oddaję mocz bardzo mnie piecze i nie mogę się podetrzeć bo sprawia mi to ból. Lekarz skierował mnie żebym zrobiła badanie ogólne moczu z którego wyszło że wszystko mam dobrze oprócz: (BAKTERIE - dość liczne wpw). Dodatkowo dostałam skierowanie na badanie moczu w specjalnym sterylnym pojemniku który został badany w laboratorium i nie stwierdzono u mnie bakterii. Próba rozcieńczeniowa moczu ujemna. W 1 ml moczu 10 do potęgi 2 drobnoustrojów. Oraz co mnie trochę zaniepokoiło CZYNNIK HAMUJĄCY WZROST BAKTERII NIEOBECNY i nie wiem czy to oznacza że jest ok czy źle. Kilka dni później poszłam do urologa któremu powiedziałam to samo co mówię wszystkim lekarzom o moich dolegliwościach i zlecono mi wymaz z cewki moczowej na występowanie Chlamydii , której jak się okazało nie mam czekam jeszcze na analizę bo miałam coś żółtego wokół warg sromowych i jeszcze nie wiem wyniki będą jutro. Dalej borykam się z tymi samymi dolegliwościami: sikam 2 razy dziennie mimo że dużo piję i przy sikaniu czuje pieczenie bo jakby mocz był bardzo gorący jakby mnie parzył i nie mogę się podetrzeć bo mnie tak piecze. Zdarza się tak że mój mocz jest brązowo żółty i okropnie śmierdzi to nie jest zapach uryny to tak jakby śmierdziało sfermentowanym jajkiem. Ps. Proszę o poradę bo borykam się z tym od długiego czasu a to jest naprawdę nieprzyjemne i bolesne.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
Objawy, które się u Pani pojawiły wskazują na infekcję układu moczowego. Nie potwierdził tego posiew moczu. Być może przyczyną dolegliwości jest infekcja tocząca się w drogach rodnych i przenosząca się na układ moczowy ze względu na sąsiedztwo anatomiczne. Dlatego należy poczekać na wynik badania, który jest w opracowaniu. Być może on wyjaśni sytuację.
Gdyby nie warto rozważyć kolejny posiew moczu ale na większej ilości podłoży, w dobrym laboratorium.
Pozdrawiam