Wodnisty śluz a piszczenie w uszach

Witam, od 2 miesięcy boli mnie głowa ( bardziej drażni niż boli) przede wszystkim w okolicach brwi, ale i całej głowy, piszczy w uszach i mam caly czas przeżroczysy wodnisty śluz. Miałem antybiotyk na zatoki, po którym zrobiłem rtg zatok i nic nie wykazało że coś tam jest nie tak. Czy to możliwe, ze moge mieć zapalenie zatok mimo ze rtg tego nie wykazało, albo czy to możliwe ze mam niedoleczone zatoki ( głowa bolała wczesniej o wiele mocniej i bardziej uciążliwie) Prosze o pomoc.

Zatoki nie bolą, to bajer reklamy pewnych szkodliwych leków. Zostaw TE ZATOKI w spokoju, szukaj innych przyczyn swoich dolegliwości bólowych głowy. Idź do neuro loga może tam w głowie nie daj Boże coś się dzieje?!