Zawroty głowy i piszczenie w uszach od kilku miesięcy

witam... mój problem jest następujący: od kilku miesięcy miewam zawroty głowy i piszczenie w uszach, bardziej w prawym. miałam wykonane tk i rm głowy oraz dopler tt szyjnych i wszystko jest ok. mam 33 lata. biore na stale polvertic i jest trochę lepiej ale zdarzają mi się jakby stany przedomdleniowe,, czuje wtedy jakby ucisk w głowie i uszach.. bardzo się tym denerwuje i nie wiem jak z tym walczyc bo lek twierzda ze jestem zdrowa

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Skoro miała Pani wykonane liczne badania dodatkowe, a ich wyniki nie wskazują na żadne istotne nieprawidłowości, warto zastanowić się nad psychogennym pochodzeniem objawów. Powinna Pani także skonsultować się ze specjalistą laryngologiem.