Zawroty głowy i szum w uszach a uszkodzony błędnik

Witam, jakiś czas temu trafiłem do szpitala z oczoplasem. Stwierdzono uszkodzenie prawego błędnika. Po wyjściu ze szpitala wszystko było ok. 3 tyg temu miałem 3 loty samolotem w przeciągu 2 dni i słuchałem wieczorem głośno muzyki w samochodzie. Rano obudziłem sie z zawrotami. Biorę polvertic i teraz mam krótkotrwałe zawroty jak wstaje rano z łóżka bądź sie kładę - czyli zamiana położenia. Wieczorami jak jest cicho słychać w uszach szumy.Czy to dalej wyglada na błędnik? To juz 3 tydzień...

Lek. Tomasz Budlewski

Tak, wg mnie objawy wskazują na pochodzenie błędnikowe ww objawów.