Wodny wysięk z ucha, swędzenie i narastanie tkanki

Witam. Potrzebny mi antybiotyk na uszy . Bąlą mnie bardzo , mam wodny wysięk z jednego ucha , swędzenie i narastanie tkanki . Trwa to tym razem już około 3 tygodni . Problem pojawia się chronicznie 2-3 razy do roku . Jestem osobą pełnoletnią .Pozdrawiam Cecylia

Nie potrzebny Ci jest antybiotyk! Każdy antybiotyk może zabić człowieka. Co ty gadasz.? Uszy trzeba porządnie zbadać, zebrać wywiad dokładny od Ciebie i je wyleczyć raz na zawsze. To jest proste dla każdego laryngologa.