Wodobrzusze a szansa na zdrowie

jezeli nie pracuje 2 misiace watroba i skladuje sie woda to znaczy wodobrzusze czy jest jeszcze szansa na zycie?
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Informacje zamieszczone w zapytaniu nie są wystarczające do odpowiedzi na zadane pytanie.
Nie ulega jednak wątpliwości, że wodobrzusze świadczy o bardzo poważnym/skrajnym uszkodzeniu wątroby, która jest narządem niezbędnym do życia.
W dzisiejszych czasach jednak istnieje wiele metod leczenia, z przeszczepem wątroby włącznie, które zwiększają szansę powrotu do zdrowia pacjentów z marskością wątroby.