Worki pod oczami i opadające powieki u 45-latki

mam 45 lat i jedynym problemem jaki mam ze swoim wyglądem to worki pod oczami i opadające powieki. Czy jedynym rozwiązaniem jest chirurgiczne wycięcie nadmiaru starzejącej się skóry? Proszę o radę. Pozdrawiam.

Chirurgiczna korekcja powiek jest rozwiązaniem radykalnym, natomiast jeśli nie jest Pani do końca zdecydowana na operację, proponuję konsultację z lekarzem medycyny estetycznej, który oceni, czy w Pani przypadku są możliwe inne formy korekty wyglądu skóry wokół oczu.

Proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej na konsultację, często za pomocą zabiegów nieinwazyjnych można z tymi problemami sobie poradzić. Np za pomocą kwasu hialuronowego, Nici oraz botoxu, czy tez mezoterapii.Ale dopiero po obejrzeniu stanu skóry można powyższe zabiegi dobrać indywywidualnie.