Wpływ leków uspokajających i pobudzających na wynik badania EEG

Witam przyjmowanie jakich leków w badaniu eeg może dać mylny zapis wg którego wynika iż osoba badana może mieć padaczkę ? po badaniu EEG wyszło mi ( nie wiem jak to określić ) że mam padaczkę. Taki wynik w zawodzie który wykonuje powiem kolokwialnie skreśla mnie z możliwości dalszego wykonywania zawodu. mówiłem lekarzowi iż przyjmuje leki uspokajające gdyż mam problem ze snem a w trakcie wykonywania obowiązków służbowych czasem leki na pobudzenie teraz nie wiem które odstawić by wynik był dobry?

Proszę porozmawiać z LEKARZEM!
Zmiany patologiczne, rozumiem, ze opisano zmiany napadowe, mogą występować w badaniu EEG, mimo braku ataków padaczki!
Ważne jak nasilone, czy ogniskowe,
Czy są jakieś niepokojace objawy neurologiczne: zaburzenia świadomości, omdlenia , "wyłaczenia?
Czy są zmiany w innych badaniach?
Zależy jaki zawód?
Leki mogą mieć wpływ na zapis EEG