Stosowanie Sedanu a wpływ ba wynik badania EEG

potrzebuja dr neurolaga czy przy badaniu EEGglowy zazywalam sedan ma wplyw na wynik badania i czy on potwierdza epilepsjie bo niemma objawow lekarz niepoinformowal mnie o tym tylko zlecil leki od podaczki mam zaplenie stawu zuhowoego skroniweogo i lekkie zawroty glowy za odpwoeidz z gory dziekuje

Nie bardzo rozumiem: Czy leczy się Pani na padaczkę i przyjmuje leki przeciwpadaczkowe?
Od kiedy SEDAN i dlaczego? Zaburzenia lękowe?
SEDAN należy do leków z grupy BENZODWUAZEPIN, stosowanych w leczeniu padaczki, Moze "wyciszać" zmiany napadowe w zapisie EEG
pozdrawiam