Zapis eeg wykazujący uogólnione zmiany napadowe

Witam, cierpię na Trichotillomanię od 16 rok życia róznie z nią bywa raz lepiej raz gorzej. Mam również nerwice , depresję oraz zaburzenia lękowe napady paniki bardzo często oraz nerwobóle. Parę dni temu byłam na eeg i wynik jest taki: zapis eeg wykazuje uogólnione zmiany napadowe. czy to znaczy że mam padaczkę? jak się ją leczy?

Witam,

sam fakt występowania zmian napadowych w badaniu EEG, które miała Pani przeprowadzone, nie przesądza o rozpoznaniu padaczki. Takie zmiany pojawiają się również u ludzi zdrowych.
Jednak zaburzenia ,które Pani wskazuje często łączone są z napadami , „wyłączaniem się”, bólami głowy, zaburzeniami poznawczymi.
Tylko lekarz na podstawie wywiadu i badań może potwierdzić rozpoznanie epilepsji i zlecić odpowiednie leki.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza