Wpływ leku Vita Buerlecithin na tabletki Vibin Mini

Witam. Od ponad roku stosuję leki antykoncepcyjne Vibin mini. Z powodu słabej koncentracji chciałabym zacząć zażywać Vita Buerlecithin płyn w dawce 50ml na dobę. Czy ten o to lek wpływa w jakiś sposób na tabletki antykoncepcyjne? Czy osłabi ich działanie? Czy mogę spokojnie stosować i to i to bez obaw?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie powinno mieć wpływu na działanie tabletek antykoncepcyjnych. Proszę jednak pamiętać iż nie ma w 100 % skutecznych metod antykoncepcji.

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do obaw, może Pani łączyć vibin mini z vita buerlecithin.