Czy działanie tabletek Vibin Mini nie zostało osłabione prze lek na grzybicę paznokci?

Witam,od ponad miesiąca zażywam vibin mini. Obecnie jestem przy 9 tabletce drugiego opakowania. Jednocześnie zażywałam lek Myconafine na grzybicę paznokci, ale już od 3 dni tego leku nie przyjmuę. 2 dni temu ( w 12. dniu cyklu) współżyłam z chłopakiem i teraz moje pytanie - czy vibin działa tak jak należy? Czy jego działanie nie zostało osłabione przez Myconafine? W ulotce vibin mini nic nie jest napisane o działaniu terbinafiny,żeby miała osłabiać działanie vibinu. Proszę o odpowiedź i dziękuję

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Terbinafina w niewielkim stopniu wpływa na wydalanie leków metabolizowanych z udziałem innych izoenzymów cytochromu P-450 (doustne środki antykoncepcyjne). Zatem ochrona powinna być zachowana w przypadku prawidłowego stosowania antykoncepcji. Pozdrawiam