Wpływ maści sterydowych na działanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Chciałabym zapytać czy maści sterydowe (Afloderm 0,5 mg/g) majaś wpływ na działanie dwuskładnikowych tabletek antykoncepcyjnych (w moim przypadku Naraya). Z góry dziękuję za odpowiedz.

Nie jest to pytanie do seksuologa-psychiatry, a tak zostało skierowane...
Pozdrawiam.