Wrażliwa cera naczyniowa

Witam! Najprawdopodobniej posiadam wrażliwą cerę naczyniową i codziennie zmagam się z zaczerwienieniem całej twarzy po pobycie na słońcu, gdy są nagłe zmiany temperatury, różne stresujące sytuacje oraz podczas jedzenia ciepłych posiłków. Jakie są najlepsze kosmetyki do pielęgnacji skóry naczyniowej w umiarkowanej cenie ? Jest ich mnóstwo i sama nie wiem co by było warte wypróbowania. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Dzień dobry,

Uważam, że najrozsądniej byłoby spotkać się z kosmetologiem, który po analizie skóry dobierze dla Pani odpowiednie produkty do pielęgnacji domowej oraz poleci ewentualne zabiegi.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam