Wrażliwość zęba po uzupełnieniu szczeliny zębami

witam .jakies miesiac temu bylam u dentysty .mialam delikatna przerwe miedzy zebami i niestety gromadzily sie tam resztki jedzenia ktore ciezko bylo usunac.pani doktor zrobila zeba na nowo jest piekny ale nie moge jesc prawa strona poniewaz jest bardzo wrazliwy bardzo nawet nie moge myc zeba szczoteczka straszne. czy to normalne i czy minie.pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u lekarza stomatologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.