Wrodzona wada dłoni u córki

Witam, moja corka urodzila sie w maju 2015r w wrodzona wada dłoni prawej, tj brak V kości śródręcza, z IV kości śródręcza wyrastaja 2 palce 4 i 5, które mają wspólny paliczek podstawowy. Czy w Polsce istnieją miejsca, gdzie mozna byloby tę wadę skorygowac? Jezeli tak to prosilabym o jakies namiary. Czy taka wada ręki może świadczyć o jakiś innych wadach np. zespół Polanda? Jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia podobnych wad u kolejnych dzieci?

Proponuję poprosić lekarza prowadzącego o skierowanie do Centrum Zdrowia Dziecka w W-wie !!! (On może porozumieć się tel. i uzyskać info , jak dokonać skierowania!) zż