Wskazania do cesarskiego cięcia i ryzyko podczas porodu naturalnego

witam mieszkam w UK i tu jak wiadomo troszke inaczej podchodza do kobiet ciezarmych jestem w 37 tyg ciazy do niedawna tz do 32 tyg ciazy niby mialam miec cesarke bo mialam nisko lozysko okazalo sie ze unioslo sie 2cm a mialo 3 wiec pani doktor poinformowala mnie ze naturalny poród ale jeszcze wczesniej robilam badania i mam podwyzszone ryzyko zes dawna i czy porod naturalny nie bedzie mi zagrazal ani dziecku dodam jeszcze ze to moja pierwasza ciaza a mam 37lat prosze o odpowiedz agnieszka:)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie jak powinna Pani rodzić. Zależy to bowiem od bardzo wielu czynników, w tym mówiąc ogólnie: stanu zdrowia ciężarnej, przebiegu ciąży, stanu zdrowia płodu, itd. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym Pani ciążę. Proszę pamiętać, że lekarz ma obowiązek odpowiedzieć na wszystkie Pani pytania oraz wyjaśnić wszystkie wątpliwości.