Współżycie bez zabezpieczenia po miesiączce a ciąża

witam.mam pytanie.ostatnio czyli 15pazdziernika dostałam okresu który trwał 4 dni. po tych dniach współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia i 31 października znowu zaczęłam krwawic,tylko ze na początku to była krew a potem takie coś brązowe bardzo geste.co to takiego?? ciąża to chyba nie jest?? w dodatku robiłam test i nie jestem w ciąży.chyba ze test zawiódł.

Magdalena StusiĹska

Jeżeli wystąpiło krwawienie a test był negatywny- raczej wyklucza to ciążę. Jeżeli niepokoi panią zmiana koloru krwi w trakcie menstruacji najlepiej skonsultować to z lekarzem ginekologiem.