Wybielanie zębów za pomocą olejku kokosowego i węgla aktywnego

Czy wybielanie zębów za pomocą oleju kokosowego i węgla aktywnego jest bezpieczne?

Jest to bezpieczna metoda. Olejek kokosowy jest wykorzystywany właściwie jako łącznik węgla aktywnego, ponieważ sam olej kokosowy ma działanie aseptyczne. Samo działanie delikatnie czyszczące można przypiasać węglowi aktywnemu, którego struktura wiąze rożne organiczne zwiazki chemiczne. Węgiel aktywny moz sprawdzic sie w kosmetycznym usunięciu delikatnych przebarwien po kawie czy herbacie, lecz nie ma możliwości żeby spowodował usunięcie kamienia nazębnego. Nie spowoduje również wybielenia zęba.