Wybrzuszenia pod pachami u 14-latka

Witam, mój 14-letni syn od około 2 lat ma pod pachami małe wybrzuszenia (krostki), są one miękkie i w naturalnym kolorze (jego skóry). Co one mogą oznaczać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu nie jest możliwe określenie rodzaju zmian. Konieczne jest badanie lekarskie oraz wykonanie ewentualnych badań dodatkowych. Proszę udać się z synem do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.