Wycięcie przydatków a torbiele na jajnikach

Witam Bardzo proszę o pomoc . Od pewnego czasu nurtuje mnie pewne pytanie . Dwa miesiące temu miałam operacje podczas której wycięto mi prawe przydatki . Zmiana była bardzo duza ale okazała sie łagodna . Na lewym jajniku usunięto niewielką torbiel . Przed operacją niepokoj lekarza wzbudził obszar lity na lewym jajniku . Po operacji nikt juz o tym nie mowił . Na kontroli lekarz powiedział ze wszystko jest ok . Mnie bardzo martwi co było wczesniej widoczne na usg . Moze to guz na jelicie ?

Przepraszam , ale nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie , gdyż , jako poważny i odpowiedzialny chirurg onkolog , nie bawię się w "zgadywanki"! Proszę omówić tą sprawę z lekarzem prowadzącym/operatorem!!! zż