Wyciek z piersi a problemy z zajściem w ciążę

Witam mam pytanie mam 22 lata i mam problem z piersią od 2 lat mam wyciek z niej podobny do ropy. robiłam badania usg było wszystko w porządku prolaktyna również. Moja ginekolog powiedziała ze nie ma problemu z tym ze to normalne. chce zajść w ciąże ale nic nie wychodzi czy taki wyciek możne być problemem żeby zajść w ciąże??

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki jest poziom prolaktyny. Proszę ponownie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.