Wydzielina z piersi pojawiająca się pod koniec cyklu

Zauważyłam ostatnio że z moich sutków wydziela się jakaś wydzielina, czasem mająca postać mleka, czasem żółta i lepiąca. Zwykle pod koniec cyklu. Szczególnie przy ściśnięciu sutka. Słyszałam że coś takiego jest u kobiet w ciąży, ale u mnie opcję ciąży wykluczam. Wydzielina ta jest głównie z jednej piersi. Co to może być? Czy taka wydzielina jest czymś normalnym?

Piotr Pilarski

Nie jest to normalne. Sugeruję udać się do ginekologa. Może to być objaw hiperprolaktynemii.

Pozdrawiam.